Художній розпис

Художній розпис Художній розпис Художній розпис Художній розпис Художній розпис Художній розпис Художній розпис Художній розпис Художній розпис Художній розпис Художній розпис Художній розпис Художній розпис Художній розпис

Художній розпис

Художній розпис стін це просто круто і є одним з найшикарніших рішень в дизайні інтер’єру. Зараз популярність розпису стін сильно зростає. Таке рішення інтер’єру дуже незвично, практично і красиво.

Розпис став доступнішим – його застосовують не тільки в оформленні дорогих готелів і ресторанів, банкетних залах, а й в квартирах. Стіни розписують в дитячих кімнатах, вітальнях, спальнях, холах. Він чудово поєднується з декоративною штукатуркою, диким каменем, ліпниною та іншими сучасними оздоблювальними матеріалами. Художній розпис стін створює у вашому будинку атмосферу комфорту і затишку.

Наші художники працюють з такими техніками розпису:

  1. Розпис акриловими фарбами. Сьогодні кращим матеріалом для художнього розпису в інтер’єрі вважаються професійні акрилові фарби. Їх переваги – міцність барвистого шару, стійкість до механічних впливів, вологості  і перепадів температури.
  2. Художній розпис темперою. Темперні фарби найчастіше використовують як доповнення до акрилових. Подібна техніка надає зображенню більш витончений вид.
  3. Розпис по венеціанській штукатурці. Для створення необхідного об,єму, досягнення ефекту матеріальності і додаткової широти в стилістичному вирішенні на стіни перед використанням фарб наноситься декоративний фактурний матеріал. Використання венеціанської штукатурки надає художньому розпису ефект старовинної «фрески». Також  можливий розпис стін флуоресцентними фарбами.
  4. Художній розпис олією. Олійні фарби використовуються художниками з давніх часів. Застосування масла дозволяє домогтися мальовничих ефектів, доступних тільки цьому виду фарб: м’якості, прозорості, надзвичайної глибини тіней.

За допомогою наших майстрів, ваші стіни стануть неповторними, як справжнє диво!

Введіть ключове слово