Приватне будівництво

Приватне будівництво Приватне будівництво Приватне будівництво Приватне будівництво Приватне будівництво Приватне будівництво Приватне будівництво Приватне будівництво Приватне будівництво Приватне будівництво Приватне будівництво Приватне будівництво

Приватне будівництво

Всіх жителів багатоповерхівок хоч раз та відвідувала думка про те, щоб переїхати із задушливого міста ближче до природи. За містом вам і вашій родині можна легко розслабитися і відпочити від щоденної гонки за часом і нарешті виспатися. Коли навколо свіже повітря ми спимо міцніше, відпочиваємо краще, а прокидаємося легше і повними сил. На своїй ділянці, можливо, організувати невеликий сад, поставити на літо басейн і шезлонг, дитячий куточок для дитини, будку для собаки, мангал, альтанку, лазню, гараж  та що завгодно або все відразу. Це ваша територія, і все обмежується вашою фантазією.

Profremont виконує будівництво будинків «під ключ» – використовуючи оздоблювальні матеріали тільки кращих виробників, які гарантують найвищу якість і екологічність свого товару. Всі роботи і розрахунки проводяться на підставі результатів геодезичних випробувань.

Ми можемо надати як індивідуальне проектування об’єкта, так і внесення змін в готові проекти, які не знижують якість і надійність споруди.

Додаткові послуги:

  • дизайн інтер’єру
  • адаптація фундаменту
  • монтаж сучасних систем кондиціонування
  • вентиляція і опалення
  • ландшафтний дизайн, озеленення
  • установка альтернативних джерел енергії.

Введіть ключове слово