Шумоізоляція приміщень

Шумоізоляція приміщень Шумоізоляція приміщень Шумоізоляція приміщень Шумоізоляція приміщень Шумоізоляція приміщень Шумоізоляція приміщень Шумоізоляція приміщень Шумоізоляція приміщень Шумоізоляція приміщень Шумоізоляція приміщень Шумоізоляція приміщень Шумоізоляція приміщень

Шумоізоляція приміщень

Компанія Profremont проводить спеціалізований монтаж шумоізоляції різних технологій перевірених виробників вже більше 5 років на ринку. Ми виконуємо роботи по шумоізоляції в квартирах, в офісах, на виробництві, різні рішення по віброізоляції, акустика різнопланових приміщень (концертні та спортивні зали, кінотеатри, студії запису, кімнати для начитки). Ми співпрацюємо з інженерами-акустиками які допоможуть підібрати найбільш правильне рішення завдання звукоізоляції і акустики приміщення.

До кожної поставленої задачі ми підходимо індивідуально, пропонуючи кілька рішень на вибір від топових виробників звукоізоляційних матеріалів. Адже тільки якісний і перевірений часом матеріал дає відмінний результат.

Profremont – професійний монтаж шумоізоляції і звукоізоляції квартири, приміщень різного призначення. У роботі ми використовуємо тільки сертифіковану продукцію, яка забезпечує хороший результат в зменшенні шуму від сусідів, шуму з вулиці.

Для стін і стель ми використовуємо два основних типи конструктивних рішень:

  • Безкаркасні системи. Сучасна звукоізоляція з використанням готових панелей які монтуються прямо на стіну. Ефективні, якісні, тонкі, плити є різної товщини для різних завдань. Монтаж проводитися максимально швидко і ефективно.
  • Каркасні системи. Мають більшу товщину на відміну від безкаркасних, однак також мають високу ефективність. Виконуються з використанням посиленного металевого профілю, спеціальних важких плит ГКЛ, акустичних плит на основі базальту або скловолокна. Ці системи по справжньому створюють надійний захист приміщень від зовнішніх шумів.

Введіть ключове слово